• Úvod
  • Jsem milovnice zvířat, přírody a samozřejmě dobrého jídla :-)

Jsem milovnice zvířat, přírody a samozřejmě dobrého jídla :-)

 

 

Jmenuji se Andrejka a ráda bych se Vám alespoň trochu představila kdo jsem,co mám ráda a hlavně jak vznikl nápad na vlastní webovou kuchařku 🙂 

 

Líbí se mi toulky přírodou a miluji horskou turistiku.Není nad to si ráno připravit svačinu do batohu vyrazit na pořádný výšlap, a pak si tu dobrou svačinu vychutnat někde na skalním útesu s výhledem do dálky,nebo si sednout na velký balvan u horského potoka.

 

Jsem milovník všech zvířat, ale především koček. Jsem hrdou služebnou pro dva chlupáče 😀 ,kteří občas rádi pomáhají při vaření a ochutnávání.

 

Také hodně pomáhám kočičkám bez domova,ale toho jste si určitě už všimli dle odkazů, místo placených reklam 🙂 na stránkách.

 

 

 

 

 

 

Ještě bych toho mohla o sobě napsat více,ale myslím že toto je nejdůležitější souhrn ,,O mně “ a stačí to, aby jste poznali kdo jsem 🙂 Teď už raději proč vznikla moje webová kuchařka .

 

Tak jako spousta lidí, i já ráda brouzdám po různých webech o vaření.Hledám zde inspirace ke svému vaření.Internetových webů s recepty je spousty,ale 90 % receptů jsou nepoužitelné z důvodu, že výsledné jídlo za stálého míchání vyléváme do záchodu 😀 . A v lepším případě se po velkém úsilí poperete s receptem tak,že se výsledné jídlo povede.Nemám ráda recepty typu – přidáme mouku,cukr a koření.No ale kolik čeho??Jaké koření??Mám to péct odkryté,nebo přikryté??Pro mě a myslím že pro spoustu začínajících kuchařek a kuchtíků jsou tyto informace velmi důležité.Proto jsem se rozhodla při zapisování receptu do notesu vše důkladně odměřit a napsat podrobný postup.

Rozhodnutí si založit internetovou kuchařku s podrobným postupem přišlo zanedlouho po tom,co pár známých po mně chtělo ověřený a podrobný recept,aby se výsledek opravdu povedl 🙂 A bylo to. Začátky byly trochu těžké, protože jsem si stránky chtěla vytvořit sama a vše se učila za pochodu. Motivací a hnací silou pro mě byly velmi kladné odezvy od lidí, návštěvníků mých stránek. A také to,že mé stránky mají svou jedinečnost nejen v podrobném postupu,ale že se snažím i klasické recepty předělat na zdravější variantu.

 

Snažím se stále vymýšlet a přidávat nové a nové recepty,ale také se snažím zaměřit na kvalitu a ne na kvantitu, jako je to u jiných stránek s recepty. Budu potěšena, když i Vy se stanete mým stálým návštěvníkem stránek a budete zde čerpat inspirace na vaření a pečení 🙂

 

 

Sranda musí být 😀 Vaření zdar Vaše Ája
(Visited 26 times, 1 visits today)

Přidejte svůj komentář

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

zithromax for strep throat

over the counter viagra

female pill