• Home
  • Jsem milovnice zvířat, přírody a samozřejmě dobrého jídla :-)

Jsem milovnice zvířat, přírody a samozřejmě dobrého jídla :-)

 

 

Jmenuji se Andrejka a ráda bych se Vám alespoň trochu představila kdo jsem,co mám ráda a hlavně jak vznikl nápad na vlastní webovou kuchařku 🙂 

 

Líbí se mi toulky přírodou a miluji horskou turistiku.Není nad to si ráno připravit svačinu do batohu vyrazit na pořádný výšlap, a pak si tu dobrou svačinu vychutnat někde na skalním útesu s výhledem do dálky,nebo si sednout na velký balvan u horského potoka.

 

Jsem milovník všech zvířat, ale především koček. Jsem hrdou služebnou pro dva chlupáče 😀 ,kteří občas rádi pomáhají při vaření a ochutnávání.

 

Také hodně pomáhám kočičkám bez domova,ale toho jste si určitě už všimli dle odkazů, místo placených reklam 🙂 na stránkách.

 

 

 

 

 

 

Ještě bych toho mohla o sobě napsat více,ale myslím že toto je nejdůležitější souhrn ,,O mně “ a stačí to, aby jste poznali kdo jsem 🙂 Teď už raději proč vznikla moje webová kuchařka .

 

Tak jako spousta lidí, i já ráda brouzdám po různých webech o vaření.Hledám zde inspirace ke svému vaření.Internetových webů s recepty je spousty,ale 90 % receptů jsou nepoužitelné z důvodu, že výsledné jídlo za stálého míchání vyléváme do záchodu 😀 . A v lepším případě se po velkém úsilí poperete s receptem tak,že se výsledné jídlo povede.Nemám ráda recepty typu – přidáme mouku,cukr a koření.No ale kolik čeho??Jaké koření??Mám to péct odkryté,nebo přikryté??Pro mě a myslím že pro spoustu začínajících kuchařek a kuchtíků jsou tyto informace velmi důležité.Proto jsem se rozhodla při zapisování receptu do notesu vše důkladně odměřit a napsat podrobný postup.

Rozhodnutí si založit internetovou kuchařku s podrobným postupem přišlo zanedlouho po tom,co pár známých po mně chtělo ověřený a podrobný recept,aby se výsledek opravdu povedl 🙂 A bylo to. Začátky byly trochu těžké, protože jsem si stránky chtěla vytvořit sama a vše se učila za pochodu. Motivací a hnací silou pro mě byly velmi kladné odezvy od lidí, návštěvníků mých stránek. A také to,že mé stránky mají svou jedinečnost nejen v podrobném postupu,ale že se snažím i klasické recepty předělat na zdravější variantu.

 

Snažím se stále vymýšlet a přidávat nové a nové recepty,ale také se snažím zaměřit na kvalitu a ne na kvantitu, jako je to u jiných stránek s recepty. Budu potěšena, když i Vy se stanete mým stálým návštěvníkem stránek a budete zde čerpat inspirace na vaření a pečení 🙂

 

 

Sranda musí být 😀 Vaření zdar Vaše Ája
(Visited 326 times, 1 visits today)

Add Your Comment

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..